REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Aba Ziraat Isletmeleri Ve Danismanlik Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Diğer Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri
Tam isim: Aba Ziraat Isletmeleri Ve Danismanlik Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 04. September 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Aba Ziraat Isletmeleri Ve Danismanlik Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Ltd. Sti. Türkiye'deki Adana 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Diğer Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 01. August 2007 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 16 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Aba Ziraat Isletmeleri Ve Danismanlik Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Ltd. Sti., 2018 içindeki 24.61% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 14.78%'den büyüme 2018 yılında Aba Ziraat Isletmeleri Ve Danismanlik Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 1.79% ile artmış

Merkez
No:332/b Haydaroglu Mahallesi Karatas Caddesi Yuregir
Adana; Akdeniz; Posta Kodu: 01291

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Aba Ziraat Isletmeleri Ve Danismanlik Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.abaziraat.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Aba Ziraat Isletmeleri Ve Danismanlik Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
01. August 2007
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Aba Ziraat Isletmeleri Ve Danismanlik Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
24.61%
Toplam faaliyet gelirleri
24.61%
Faaliyet karı (EBIT)
9.61%
Net Kar(Zarar)
66.27%
Toplam Aktifler
14.78%
Toplam özkaynaklar
28.76%
Faaliyet Kar Marjı
-1%
Satış Hasılatı
1.79%
Özsermaye Karlılığı
7.7%
Borç/ Özvarlık Oranı
-11.91%
Likidite Oranı
0.02%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?