REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Ak-kim Kimya A.S. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Diğer Gıda Üretimi
Tam isim: Ak-kim Kimya Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 10. January 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Türkiye'nin en büyük kimyasal madde üretim kuruluşlarından AK-KİM, bir AKKÖK Şirketler Grubu üyesi olup, Yalova ve Çerkezköy'de toplam 295,776 m2 'lik bir alanda; dünya standartlarında inorganik, organik ve tekstil yardımcı maddeleri üreten, ileri teknolojiye sahip modern tesisleri ile hizmet vermektedir. 1977 yılında kükürtdioksit üretimiyle başladığı faaliyetini, sürekli yenileyerek ve geliştirerek sürdürmekte, yeni yatırımlara da yönelmektedir. Kurulduğu dönemde 1.000 ton/yıl olan üretim kapasitesini artırarak bugün 550.000 ton/yıl'a çıkarmıştır. Ak-kim Türkiye'de ilk kez kendi teknolojisi ile sodyum metabisülfit, amonyum persülfat, potasyum persülfat, monoklor asetik asit, dimetilasetamid, dimetilformamid ve çeşitli tekstil yardımcı maddelerinin üretimini gerçekleştirmiştir. Ak-kim tedarikçilerine ve müşterilerine yakın olma ilkesinden taviz vermeyerek Pazar konumunu sürekli olarak güçlendirmektedir. Şirket, aracı kurumlardan çok, doğrudan alıcıya mal satmaya öncelik vermektedir. Hedef müşteri grupları, ağırlıklı olarak kimya, temizlik, tekstil, kâğıt, zirai ilaç ile içme ve atık suyu arıtma tesisleridir. Yurtiçi piyasada farklı ürün gruplarında farklı Pazar paylarına sahip olan Ak-kim'in ürünler bazında %30'lardan %100'e kadar ulaşan Pazar payları bulunmaktadır. İhracatı ise 5 kıtada yaklaşık 40 ülkeye yayılmış durumdadır. Bugün, Yalova’da iki ayrı yerde ve Çerkezköy’de bulunan toplam 186.253 m2 alana yayılmış tesislerinde çok çeşitli inorganik, organik ve tekstil yardımcı kimyasalları üreten Ak-Kim’ in yıllık üretim kapasitesi 300.000 ton dan fazladır. Teknolojik yeniliklerin eksiksiz uygulandığı Ak-Kim tesislerinde üretilen ürünler ilgili sektörlerin önemli kimyasal hammadde girdilerini oluştururken, gelişmiş laboratuarları ve uzman kadroları başta tekstil sektörü olmak üzere tüm müşterilerine yardımcı olmak ve sorunlarını çözmek amacıyla satış öncesi ve sonrası yoğun hizmet vermektedir.

Merkez
Akhan No:15/2 Miralay Sefik Bey Sokak Gumussuyu Beyoglu
İstanbul; Marmara; Posta Kodu: 34437

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Ak-kim Kimya A.S. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.akkim.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Ak-kim Kimya A.S. raporunu satın alın.
Kayıtlı Sermaye:
Bilgileri görüntülemek için Ak-kim Kimya A.S. raporunu satın alın.
Değerlendirmeler:
Bilgileri görüntülemek için Ak-kim Kimya A.S. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
05. October 1977
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Ortaklık Yapısı
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Ak-kim Kimya A.S. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
57.48%
Toplam faaliyet gelirleri
57.48%
Faaliyet karı (EBIT)
110.71%
Net Kar(Zarar)
30.5%
Toplam Aktifler
26.46%
Toplam özkaynaklar
15.52%
Faaliyet Kar Marjı
7.07%
Satış Hasılatı
-2.86%
Özsermaye Karlılığı
3.86%
Borç/ Özvarlık Oranı
21.59%
Likidite Oranı
0.01%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?