REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Aksu Mobilya Tekstil Insaat Elektronik Ve Ev Gerecleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Ev Aletleri Mağazaları
Tam isim: Aksu Mobilya Tekstil Insaat Elektronik Ve Ev Gerecleri Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Aksu Mobilya Tekstil Insaat Elektronik Ve Ev Gerecleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. Türkiye'deki İstanbul 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Ev Aletleri Mağazaları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 17. June 2003 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 400 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Aksu Mobilya Tekstil Insaat Elektronik Ve Ev Gerecleri San. Ve Tic. Ltd. Sti., 2018 içindeki 12.26% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 4.26%'den büyüme 2018 yılında Aksu Mobilya Tekstil Insaat Elektronik Ve Ev Gerecleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 0.02% ile artmış

Merkez
No:59 Gokalp Mahallesi 58.bulvari Caddesi Zeytinburnu
İstanbul; Marmara; Posta Kodu: 34020

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Aksu Mobilya Tekstil Insaat Elektronik Ve Ev Gerecleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.aksucarsi.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Aksu Mobilya Tekstil Insaat Elektronik Ve Ev Gerecleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
17. June 2003
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Aksu Mobilya Tekstil Insaat Elektronik Ve Ev Gerecleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
12.26%
Toplam faaliyet gelirleri
12.26%
Faaliyet karı (EBIT)
3.82%
Net Kar(Zarar)
15.95%
Toplam Aktifler
4.26%
Toplam özkaynaklar
55.17%
Faaliyet Kar Marjı
-0.15%
Satış Hasılatı
0.02%
Özsermaye Karlılığı
-0.99%
Borç/ Özvarlık Oranı
-39.43%
Likidite Oranı
-0.08%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?