REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Arba Kimya Deri Imalat Sanayi Nakliye Ve Egitim Hizmetleri Turizm Ticaret Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Pansiyon ve Yatılı Evler, Öğrenci Yurtları ve İşçi Kampları
Tam isim: Arba Kimya Deri Imalat Sanayi Nakliye Ve Egitim Hizmetleri Turizm Ticaret Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 18. June 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Arba Kimya Deri Imalat Sanayi Nakliye Ve Egitim Hizmetleri Turizm Ticaret Ltd. Sti. Türkiye'deki Bolu 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Pansiyon ve Yatılı Evler, Öğrenci Yurtları ve İşçi Kampları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 04. October 1988 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 30 (2018) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Arba Kimya Deri Imalat Sanayi Nakliye Ve Egitim Hizmetleri Turizm Ticaret Ltd. Sti., 2017 içindeki 43.81% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 13.56%'den büyüme 2017 yılında Arba Kimya Deri Imalat Sanayi Nakliye Ve Egitim Hizmetleri Turizm Ticaret Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 2.62% ile azalmış

Merkez
No:181 Demirciler Mahallesi Haci Emin Efendi Caddesi Gerede
Bolu; Karadeniz; Posta Kodu: 14900

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Arba Kimya Deri Imalat Sanayi Nakliye Ve Egitim Hizmetleri Turizm Ticaret Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.arbakimya.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Arba Kimya Deri Imalat Sanayi Nakliye Ve Egitim Hizmetleri Turizm Ticaret Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
04. October 1988
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Arba Kimya Deri Imalat Sanayi Nakliye Ve Egitim Hizmetleri Turizm Ticaret Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
43.81%
Toplam faaliyet gelirleri
43.81%
Faaliyet karı (EBIT)
30.51%
Net Kar(Zarar)
19.9%
Toplam Aktifler
13.56%
Toplam özkaynaklar
23.99%
Faaliyet Kar Marjı
-1.69%
Satış Hasılatı
-2.62%
Özsermaye Karlılığı
-0.66%
Borç/ Özvarlık Oranı
4.99%
Likidite Oranı
1.79%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?