REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Atarlar Hububat Gubre Nakliye Gida Petrol Urunleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Mahalle Bakkalı
Tam isim: Atarlar Hububat Gubre Nakliye Gida Petrol Urunleri Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Atarlar Hububat Gubre Nakliye Gida Petrol Urunleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. Türkiye'deki Aksaray 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Mahalle Bakkalı sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 22. April 2005 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 50 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Atarlar Hububat Gubre Nakliye Gida Petrol Urunleri San. Ve Tic. Ltd. Sti., 2017 içindeki 22.37% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 19.6%'den büyüme 2017 yılında Atarlar Hububat Gubre Nakliye Gida Petrol Urunleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 0.71% ile artmış

Merkez
Kardelen Dinlenme Tesisleri Sultanhani Kasabasi Konya Aksaray Yolu Uzeri 5.km Merkez
Aksaray; İç Anadolu;

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Atarlar Hububat Gubre Nakliye Gida Petrol Urunleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Atarlar Hububat Gubre Nakliye Gida Petrol Urunleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
22. April 2005
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Atarlar Hububat Gubre Nakliye Gida Petrol Urunleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
22.37%
Toplam faaliyet gelirleri
22.37%
Faaliyet karı (EBIT)
76.63%
Net Kar(Zarar)
62.61%
Toplam Aktifler
19.6%
Toplam özkaynaklar
19.74%
Faaliyet Kar Marjı
1.19%
Satış Hasılatı
0.71%
Özsermaye Karlılığı
4.34%
Borç/ Özvarlık Oranı
40.32%
Likidite Oranı
-2.01%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?