REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Beltur Buyuk Istanbul Egitim Turizm Ve Saglik Yatirimlari Isletme Ve Ticaret As (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Hafif Yemek ve Alkolsüz İçecek Barları
Tam isim: Beltur Buyuk Istanbul Egitim Turizm Ve Saglik Yatirimlari Isletme Ve Ticaret As Şirket Güncelleme Tarihi: 19. May 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Beltur Buyuk Istanbul Egitim Turizm Ve Saglik Yatirimlari Isletme Ve Ticaret As Türkiye'deki İstanbul 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Hafif Yemek ve Alkolsüz İçecek Barları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 25. July 1996 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 1,706 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Beltur Buyuk Istanbul Egitim Turizm Ve Saglik Yatirimlari Isletme Ve Ticaret As, 2017 içindeki 27.71% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 30.76%'den büyüme 2017 yılında Beltur Buyuk Istanbul Egitim Turizm Ve Saglik Yatirimlari Isletme Ve Ticaret As şirketin net kar marjı 0.2% ile artmış

Merkez
No:1/1 Cubuklu Mahallesi Hidiv Kasri Caddesi Beykoz
İstanbul; Marmara; Posta Kodu: 34805

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Beltur Buyuk Istanbul Egitim Turizm Ve Saglik Yatirimlari Isletme Ve Ticaret As raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.beltur.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Beltur Buyuk Istanbul Egitim Turizm Ve Saglik Yatirimlari Isletme Ve Ticaret As raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
25. July 1996
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Beltur Buyuk Istanbul Egitim Turizm Ve Saglik Yatirimlari Isletme Ve Ticaret As rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
27.71%
Toplam faaliyet gelirleri
27.71%
Faaliyet karı (EBIT)
72.33%
Net Kar(Zarar)
73.33%
Toplam Aktifler
30.76%
Toplam özkaynaklar
84.8%
Faaliyet Kar Marjı
5.15%
Satış Hasılatı
0.2%
Özsermaye Karlılığı
-0.54%
Likidite Oranı
0.17%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?