REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Bes Yildiz Sebze Meyve Zirai Ilaclar Tar Ins Taah Nakl Oto San Ve Tic Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Narenciye (Portakal hariç) Yetiştirilmesi
Tam isim: Bes Yildiz Sebze Meyve Zirai Ilaclar Tar Ins Taah Nakl Oto San Ve Tic Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 20. December 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Bes Yildiz Sebze Meyve Zirai Ilaclar Tar Ins Taah Nakl Oto San Ve Tic Ltd Sti Türkiye'deki Adana 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Narenciye (Portakal hariç) Yetiştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 29. July 2009 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 28 (2018) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Bes Yildiz Sebze Meyve Zirai Ilaclar Tar Ins Taah Nakl Oto San Ve Tic Ltd Sti, 2017 içindeki 17.28% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 45.02%'den büyüme 2017 yılında Bes Yildiz Sebze Meyve Zirai Ilaclar Tar Ins Taah Nakl Oto San Ve Tic Ltd Sti şirketin net kar marjı 2.6% ile azalmış

Merkez
No:4 Gokceler Mahallesi 1025 Sokak Seyhan
Adana; Akdeniz; Posta Kodu: 01355

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Bes Yildiz Sebze Meyve Zirai Ilaclar Tar Ins Taah Nakl Oto San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.besyildiznarenciye.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Bes Yildiz Sebze Meyve Zirai Ilaclar Tar Ins Taah Nakl Oto San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
29. July 2009
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Bes Yildiz Sebze Meyve Zirai Ilaclar Tar Ins Taah Nakl Oto San Ve Tic Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
17.28%
Toplam faaliyet gelirleri
17.28%
Faaliyet karı (EBIT)
-95.64%
Net Kar(Zarar)
-59.62%
Toplam Aktifler
45.02%
Toplam özkaynaklar
4.87%
Faaliyet Kar Marjı
-6.23%
Satış Hasılatı
-2.6%
Özsermaye Karlılığı
-7.42%
Borç/ Özvarlık Oranı
66.08%
Likidite Oranı
-0.02%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?