REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Birol Petrol Insaat Muhendislik Taahhut Ithalat Ihracat Ve Pazarlama Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Marketi Olan Akaryakıt İstasyonları
Tam isim: Birol Petrol Insaat Muhendislik Taahhut Ithalat Ihracat Ve Pazarlama Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 04. September 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Birol Petrol Insaat Muhendislik Taahhut Ithalat Ihracat Ve Pazarlama Ltd. Sti. Türkiye'deki İstanbul 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Marketi Olan Akaryakıt İstasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 14. May 1996 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 12 (2018) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Birol Petrol Insaat Muhendislik Taahhut Ithalat Ihracat Ve Pazarlama Ltd. Sti., 2017 içindeki 28.01% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 52.81%'den büyüme 2017 yılında Birol Petrol Insaat Muhendislik Taahhut Ithalat Ihracat Ve Pazarlama Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 1.43% ile azalmış

Merkez
Incirlik Mevkii Cerkezkoy Yolu Uzeri Buyukcavuslu, Silivri
İstanbul; Marmara; Posta Kodu: 34594

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Birol Petrol Insaat Muhendislik Taahhut Ithalat Ihracat Ve Pazarlama Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Birol Petrol Insaat Muhendislik Taahhut Ithalat Ihracat Ve Pazarlama Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
14. May 1996
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Birol Petrol Insaat Muhendislik Taahhut Ithalat Ihracat Ve Pazarlama Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
28.01%
Toplam faaliyet gelirleri
28.01%
Faaliyet karı (EBIT)
33%
Net Kar(Zarar)
-16.42%
Toplam Aktifler
52.81%
Toplam özkaynaklar
26.65%
Faaliyet Kar Marjı
0.29%
Satış Hasılatı
-1.43%
Özsermaye Karlılığı
-9.98%
Borç/ Özvarlık Oranı
-41.12%
Likidite Oranı
-0.77%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?