REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Ekspres Bilgi Islem T.A.S. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Yatırım Bankacılığı, Menkul Değerler ve Diğer Finansal Yatırım Faaliyetleri | Fonlar, Mutemetler ve Diğer Finansal Araçlar
Tam isim: Ekspres Bilgi Islem Ve Ticaret Anonim Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 20. December 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 9.95 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

2002'nin ikinci yarısında, Ekspres Yatırım, Tasarruf ve Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF)'dan satın alınarak Denizbank Finansal Hizmetler Grubu'na dahil oldu. 2003'ün ilk çeyreğinde, ilk işe alımlar sonucu, araştırma, yatırım danışmanlığı ve aracılık hizmetlerinin kuruluşu gerçekleştirildi, ve şirket Mayıs 2003'te faaliyetlerine başladı.Denizbank Finansal Hizmetlerin desteği ve kaliteli personeli sayesinde, Ekspres Yatırım yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekti ve şirket 2003 yılını aracı kurumlar arasında işlem hacmi açısından 18. sırada ve %1.7'lik pazar payıyla tamamladı.Verimli, yaratıcı ve güvenilir hizmetleri sayesinde, Ekspres Yatırım 2004 yılını aracı kurum işlem hacmi sıralamasında 11. (%2.6 pazar payıyla) ve 2005 yılını da 10. (%3 pazar payıyla) tamamladı.Şu anda , Ekspres Yatırım için yepyeni bir dönem başlamış durumda. Dexia'nın Denizbank Finansal Hizmetler Grubu'nu satın alması sonucu, Ekspres Yatırım artık daha geniş bir coğrafi yapılanmayla, daha çok sayıda ve çeşitli müşteriye servis verme fırsatı yakalayabilecektir. Misyonumuz, uluslararası kurumsal yatırımcılara Türk piyasalarına yönelik işlemlerininde en iyi araştırmayı, danışmanlığı ve aracılık hizmetlerini sunabilmektir.Ekspres Yatırım olarak değerlerimizden sapmadan müşterilerimize kaliteli, etkin ve güvenilir hizmet sunmak, hissedarlarımıza ve çalışanlarımıza büyüme ve karlılık yaratmak, ve Türkiye sermaye piyasalarının gelişimine olumlu katkıda bulunmak temel sorumluluklarımız arasındadır.

Merkez
Kat:9 No:141 Buyukdere Caddesi Esentepe Sisli
İstanbul; Marmara; Posta Kodu: 34384

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Ekspres Bilgi Islem T.A.S. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.ekspresyatirim.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Ekspres Bilgi Islem T.A.S. raporunu satın alın.
Kayıtlı Sermaye:
Bilgileri görüntülemek için Ekspres Bilgi Islem T.A.S. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
03. July 1997
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?