REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Elit Gazetecilik Ajans Ve Bilisim Hizmetleri Rekl Yay Org Dans Pet Urn San Tic Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Gazete Yayımı
Tam isim: Elit Gazetecilik Ajans Ve Bilisim Hizmetleri Rekl Yay Org Dans Pet Urn San Tic Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 19. May 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2016 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Elit Gazetecilik Ajans Ve Bilisim Hizmetleri Rekl Yay Org Dans Pet Urn San Tic Ltd Sti Türkiye'deki Zonguldak 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Gazete Yayımı sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 25. July 2007 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 8 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Elit Gazetecilik Ajans Ve Bilisim Hizmetleri Rekl Yay Org Dans Pet Urn San Tic Ltd Sti, 2016 içindeki 0.17% net satış geliri düşüş bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 8.61%'den büyüme

Merkez
Topcuoglu Apt No:8/3 Muftu Mahallesi Sehit Omer Halisdemir Vbulvari Eregli
Zonguldak; Karadeniz; Posta Kodu: 67300

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Elit Gazetecilik Ajans Ve Bilisim Hizmetleri Rekl Yay Org Dans Pet Urn San Tic Ltd Sti raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Elit Gazetecilik Ajans Ve Bilisim Hizmetleri Rekl Yay Org Dans Pet Urn San Tic Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
25. July 2007
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Elit Gazetecilik Ajans Ve Bilisim Hizmetleri Rekl Yay Org Dans Pet Urn San Tic Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
-0.17%
Toplam faaliyet gelirleri
-0.17%
Faaliyet karı (EBIT)
YOK
Net Kar(Zarar)
YOK
Toplam Aktifler
8.61%
Toplam özkaynaklar
252.81%
Faaliyet Kar Marjı
YOK
Satış Hasılatı
YOK
Özsermaye Karlılığı
YOK
Likidite Oranı
1.33%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?