REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Emirgan Temizlik Ve Gida Bilgisayar Insaat Turizm Muhendislik Ithalat Ihracat Tic Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Mahalle Bakkalı
Tam isim: Emirgan Temizlik Ve Gida Bilgisayar Insaat Turizm Muhendislik Ithalat Ihracat Tic Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 18. June 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Emirgan Temizlik Ve Gida Bilgisayar Insaat Turizm Muhendislik Ithalat Ihracat Tic Ltd Sti Türkiye'deki Mardin 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Mahalle Bakkalı sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 12. February 2004 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 130 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Emirgan Temizlik Ve Gida Bilgisayar Insaat Turizm Muhendislik Ithalat Ihracat Tic Ltd Sti, 2017 içindeki 26.17% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 27.1%'den büyüme 2017 yılında Emirgan Temizlik Ve Gida Bilgisayar Insaat Turizm Muhendislik Ithalat Ihracat Tic Ltd Sti şirketin net kar marjı 0.15% ile azalmış

Merkez
Egekent Apartmani Alti No:5 Yenikent Caddesi Yenisehir
Mardin; Güneydoğu Anadolu; Posta Kodu: 47100

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Emirgan Temizlik Ve Gida Bilgisayar Insaat Turizm Muhendislik Ithalat Ihracat Tic Ltd Sti raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Emirgan Temizlik Ve Gida Bilgisayar Insaat Turizm Muhendislik Ithalat Ihracat Tic Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
12. February 2004
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Emirgan Temizlik Ve Gida Bilgisayar Insaat Turizm Muhendislik Ithalat Ihracat Tic Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
26.17%
Toplam faaliyet gelirleri
26.17%
Faaliyet karı (EBIT)
-27.41%
Net Kar(Zarar)
-5.6%
Toplam Aktifler
27.1%
Toplam özkaynaklar
6.11%
Faaliyet Kar Marjı
-0.29%
Satış Hasılatı
-0.15%
Özsermaye Karlılığı
-0.72%
Borç/ Özvarlık Oranı
-47.24%
Likidite Oranı
0.11%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?