REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Eray Insaat Muhendislik Kimya Plastik Geri Donusum San. Ve Tic. Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Tehlikeli Atıkların Islahı ve Bertaraf Edilmesi
Tam isim: Eray Insaat Muhendislik Kimya Plastik Geri Donusum Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Eray Insaat Muhendislik Kimya Plastik Geri Donusum San. Ve Tic. Ltd. Sti. Türkiye'deki Kocaeli 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Tehlikeli Atıkların Islahı ve Bertaraf Edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 12. February 2002 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 5 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Eray Insaat Muhendislik Kimya Plastik Geri Donusum San. Ve Tic. Ltd. Sti., 2017 içindeki 81.3% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 89.45%'den büyüme 2017 yılında Eray Insaat Muhendislik Kimya Plastik Geri Donusum San. Ve Tic. Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 1.69% ile azalmış

Merkez
No:102 Pelitli Mahallesi Yeni Mezarlik Yolu Caddesi Gebze
Kocaeli; Marmara;

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Eray Insaat Muhendislik Kimya Plastik Geri Donusum San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.erayplastik.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Eray Insaat Muhendislik Kimya Plastik Geri Donusum San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
12. February 2002
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Eray Insaat Muhendislik Kimya Plastik Geri Donusum San. Ve Tic. Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
81.3%
Toplam faaliyet gelirleri
81.3%
Faaliyet karı (EBIT)
289.19%
Net Kar(Zarar)
-3.25%
Toplam Aktifler
89.45%
Toplam özkaynaklar
23.83%
Faaliyet Kar Marjı
6.32%
Satış Hasılatı
-1.69%
Özsermaye Karlılığı
-5.38%
Borç/ Özvarlık Oranı
88.74%
Likidite Oranı
0.07%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?