REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Erkan Pamuk Circir Tarim Yaglar Oto Yedek Parca Ve Lastik Sanayi Ticaret Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Marketi Olan Akaryakıt İstasyonları
Tam isim: Erkan Pamuk Circir Tarim Yaglar Oto Yedek Parca Ve Lastik Sanayi Ticaret Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 04. September 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2016 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Erkan Pamuk Circir Tarim Yaglar Oto Yedek Parca Ve Lastik Sanayi Ticaret Ltd. Sti. Türkiye'deki Manisa 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Marketi Olan Akaryakıt İstasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 24. April 1996 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 25 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Erkan Pamuk Circir Tarim Yaglar Oto Yedek Parca Ve Lastik Sanayi Ticaret Ltd. Sti., 2016 içindeki 16.18% net satış geliri düşüş bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 29.77%'den olumsuz büyüme 2016 yılında Erkan Pamuk Circir Tarim Yaglar Oto Yedek Parca Ve Lastik Sanayi Ticaret Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 0.27% ile artmış

Merkez
No:41 Ataturk Mahallesi Akpinar Caddesi Golmarmara
Manisa; Ege; Posta Kodu: 45580

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Erkan Pamuk Circir Tarim Yaglar Oto Yedek Parca Ve Lastik Sanayi Ticaret Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Erkan Pamuk Circir Tarim Yaglar Oto Yedek Parca Ve Lastik Sanayi Ticaret Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
24. April 1996
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Erkan Pamuk Circir Tarim Yaglar Oto Yedek Parca Ve Lastik Sanayi Ticaret Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
-16.18%
Toplam faaliyet gelirleri
-16.18%
Faaliyet karı (EBIT)
3.56%
Net Kar(Zarar)
-4.99%
Toplam Aktifler
-29.77%
Toplam özkaynaklar
9.82%
Faaliyet Kar Marjı
1.3%
Satış Hasılatı
0.27%
Özsermaye Karlılığı
-1.4%
Borç/ Özvarlık Oranı
-262.67%
Likidite Oranı
-0.03%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?