REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Ermersa Yapi Malzemeleri Insaat Taahhut Turizm Pazarlama Ve Ticaret Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Donanım Mağazaları
Tam isim: Ermersa Yapi Malzemeleri Insaat Taahhut Turizm Pazarlama Ve Ticaret Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 23. February 2021
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Ermersa Yapi Malzemeleri Insaat Taahhut Turizm Pazarlama Ve Ticaret Ltd. Sti. Türkiye'deki Karabük 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Donanım Mağazaları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 03. December 2010 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 35 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Ermersa Yapi Malzemeleri Insaat Taahhut Turizm Pazarlama Ve Ticaret Ltd. Sti., 2017 içindeki 0.98% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 21.43%'den büyüme 2017 yılında Ermersa Yapi Malzemeleri Insaat Taahhut Turizm Pazarlama Ve Ticaret Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 1.42% ile artmış

Merkez
Ramazanoglu Is Hani No:4 Yeni Mahallesi Safranbolu
Karabük; Karadeniz; Posta Kodu: 78600

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Ermersa Yapi Malzemeleri Insaat Taahhut Turizm Pazarlama Ve Ticaret Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.ermersa.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Ermersa Yapi Malzemeleri Insaat Taahhut Turizm Pazarlama Ve Ticaret Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
03. December 2010
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Ermersa Yapi Malzemeleri Insaat Taahhut Turizm Pazarlama Ve Ticaret Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
0.98%
Toplam faaliyet gelirleri
0.98%
Faaliyet karı (EBIT)
-57.39%
Net Kar(Zarar)
198.38%
Toplam Aktifler
21.43%
Toplam özkaynaklar
9.25%
Faaliyet Kar Marjı
-2.66%
Satış Hasılatı
1.42%
Özsermaye Karlılığı
5.37%
Likidite Oranı
-0.37%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?