REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Fsm Demirbas Otomotiv Insaat Turizm Petrol Ithalat Ihracat San. Ve Tic. Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Yeni Otomobil Satışı
Tam isim: Fsm Demirbas Otomotiv Insaat Turizm Petrol Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 20. December 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2015 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Fsm Demirbas Otomotiv Insaat Turizm Petrol Ithalat Ihracat San. Ve Tic. Ltd. Sti. Türkiye'deki İstanbul 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Yeni Otomobil Satışı sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 28. January 2004 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 51 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Fsm Demirbas Otomotiv Insaat Turizm Petrol Ithalat Ihracat San. Ve Tic. Ltd. Sti., 2015 içindeki 55.57% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 47.17%'den büyüme 2015 yılında Fsm Demirbas Otomotiv Insaat Turizm Petrol Ithalat Ihracat San. Ve Tic. Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 3.36% ile azalmış

Merkez
No:20-1 Veysel Karani Mahallesi Asik Reyhani Caddesi Sancaktepe
İstanbul; Marmara; Posta Kodu: 34885

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Fsm Demirbas Otomotiv Insaat Turizm Petrol Ithalat Ihracat San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.fsmdemirbas.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Fsm Demirbas Otomotiv Insaat Turizm Petrol Ithalat Ihracat San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
28. January 2004
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Fsm Demirbas Otomotiv Insaat Turizm Petrol Ithalat Ihracat San. Ve Tic. Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
55.57%
Toplam faaliyet gelirleri
55.57%
Faaliyet karı (EBIT)
-45.33%
Net Kar(Zarar)
-68.88%
Toplam Aktifler
47.17%
Toplam özkaynaklar
4.52%
Faaliyet Kar Marjı
-8.11%
Satış Hasılatı
-3.36%
Özsermaye Karlılığı
-9.06%
Borç/ Özvarlık Oranı
184.58%
Likidite Oranı
0.15%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?