REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Gokler Mobilya Medikal Ve Saglik Hizmetleri Gida Maddeleri Insaat Nakliye Imal Montaj A S (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Ofis Mobilyaları (Ahşap hariç) İmalatı
Tam isim: Gokler Mobilya Medikal Ve Saglik Hizmetleri Gida Maddeleri Insaat Nakliye Imal Montaj A S Şirket Güncelleme Tarihi: 20. November 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Gokler Mobilya Medikal Ve Saglik Hizmetleri Gida Maddeleri Insaat Nakliye Imal Montaj A S Türkiye'deki Sivas 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Ofis Mobilyaları (Ahşap hariç) İmalatı sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 30. December 1999 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 260 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Gokler Mobilya Medikal Ve Saglik Hizmetleri Gida Maddeleri Insaat Nakliye Imal Montaj A S, 2017 içindeki 4.89% net satış geliri düşüş bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 2.53%'den olumsuz büyüme 2017 yılında Gokler Mobilya Medikal Ve Saglik Hizmetleri Gida Maddeleri Insaat Nakliye Imal Montaj A S şirketin net kar marjı 5.83% ile azalmış

Merkez
Osb 1. Kisim No:7-8 Seyh Samil Mahallesi 1.cadde Merkez
Sivas; İç Anadolu; Posta Kodu: 58000

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Gokler Mobilya Medikal Ve Saglik Hizmetleri Gida Maddeleri Insaat Nakliye Imal Montaj A S raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.nitrocare.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Gokler Mobilya Medikal Ve Saglik Hizmetleri Gida Maddeleri Insaat Nakliye Imal Montaj A S raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
30. December 1999
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Gokler Mobilya Medikal Ve Saglik Hizmetleri Gida Maddeleri Insaat Nakliye Imal Montaj A S rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
-4.89%
Toplam faaliyet gelirleri
-4.89%
Faaliyet karı (EBIT)
-35.52%
Net Kar(Zarar)
-50.06%
Toplam Aktifler
-2.53%
Toplam özkaynaklar
7.52%
Faaliyet Kar Marjı
-6.04%
Satış Hasılatı
-5.83%
Özsermaye Karlılığı
-11.5%
Borç/ Özvarlık Oranı
-110.43%
Likidite Oranı
0.02%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?