REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Gulyazi Petrol Gida Insaat Hayvancilik Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Evde Beslenen Hayvanların Bakımı (Veterinerlik Hizmetleri Hariç)
Tam isim: Gulyazi Petrol Gida Insaat Hayvancilik Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 04. September 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2015 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Gulyazi Petrol Gida Insaat Hayvancilik Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi Türkiye'deki Şırnak 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Evde Beslenen Hayvanların Bakımı (Veterinerlik Hizmetleri Hariç) sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 05. May 1998 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 4 (2016) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Gulyazi Petrol Gida Insaat Hayvancilik Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi, 2015 içindeki 17.29% net satış geliri düşüş bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 35.68%'den olumsuz büyüme 2015 yılında Gulyazi Petrol Gida Insaat Hayvancilik Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi şirketin net kar marjı 0.35% ile azalmış

Merkez
Gulyazi Koyu No:14 Dere Mahallesi Uludere
Şırnak; Güneydoğu Anadolu; Posta Kodu: 73602

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Gulyazi Petrol Gida Insaat Hayvancilik Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.asd-orman.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Gulyazi Petrol Gida Insaat Hayvancilik Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
05. May 1998
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Gulyazi Petrol Gida Insaat Hayvancilik Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
-17.29%
Toplam faaliyet gelirleri
-17.29%
Faaliyet karı (EBIT)
YOK
Net Kar(Zarar)
-52.28%
Toplam Aktifler
-35.68%
Toplam özkaynaklar
2.67%
Faaliyet Kar Marjı
YOK
Satış Hasılatı
-0.35%
Özsermaye Karlılığı
-3%
Likidite Oranı
0.62%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?