REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Hedef Iletisim Elektrik Elektronik Bilgisayar Insaat Gida Taahhut Sanayi Ticaret Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Güç ve İletişim Hatları ve İlgili Yapı İnşaası
Tam isim: Hedef Iletisim Elektrik Elektronik Bilgisayar Insaat Gida Taahhut Sanayi Ticaret Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 20. December 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2016 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Hedef Iletisim Elektrik Elektronik Bilgisayar Insaat Gida Taahhut Sanayi Ticaret Ltd Sti Türkiye'deki Batman 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Güç ve İletişim Hatları ve İlgili Yapı İnşaası sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 08. October 2002 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 60 (2018) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Hedef Iletisim Elektrik Elektronik Bilgisayar Insaat Gida Taahhut Sanayi Ticaret Ltd Sti, 2016 içindeki 24.52% net satış geliri düşüş bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 12.57%'den büyüme 2016 yılında Hedef Iletisim Elektrik Elektronik Bilgisayar Insaat Gida Taahhut Sanayi Ticaret Ltd Sti şirketin net kar marjı 0.03% ile artmış

Merkez
Nisantasi Ismerkezi N:5/20 Pinarbasi Mahallesi Diyarbakir Caddesi Merkez
Batman; Güneydoğu Anadolu; Posta Kodu: 72060

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Hedef Iletisim Elektrik Elektronik Bilgisayar Insaat Gida Taahhut Sanayi Ticaret Ltd Sti raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Hedef Iletisim Elektrik Elektronik Bilgisayar Insaat Gida Taahhut Sanayi Ticaret Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
08. October 2002
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Hedef Iletisim Elektrik Elektronik Bilgisayar Insaat Gida Taahhut Sanayi Ticaret Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
-24.52%
Toplam faaliyet gelirleri
-24.52%
Faaliyet karı (EBIT)
6.74%
Net Kar(Zarar)
-14.84%
Toplam Aktifler
12.57%
Toplam özkaynaklar
7.71%
Faaliyet Kar Marjı
0.1%
Satış Hasılatı
0.03%
Özsermaye Karlılığı
-1.9%
Likidite Oranı
-2.01%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?