REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Ideal Proteknik Mamul Makina Kimya Maden Muhendislik Organizasyon Doga Spor Gida Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Spor Eşya Mağazaları
Tam isim: Ideal Proteknik Mamul Makina Kimya Maden Muhendislik Organizasyon Doga Spor Gida Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 20. December 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Ideal Proteknik Mamul Makina Kimya Maden Muhendislik Organizasyon Doga Spor Gida Ltd Sti Türkiye'deki Adana 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Spor Eşya Mağazaları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 24. September 2009 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 22 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Ideal Proteknik Mamul Makina Kimya Maden Muhendislik Organizasyon Doga Spor Gida Ltd Sti, 2017 içindeki 13.06% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 31.21%'den büyüme 2017 yılında Ideal Proteknik Mamul Makina Kimya Maden Muhendislik Organizasyon Doga Spor Gida Ltd Sti şirketin net kar marjı 0.12% ile azalmış

Merkez
No:10-a Sariyakup Mahallesi 23007 Sokak Seyhan
Adana; Akdeniz; Posta Kodu: 01020

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Ideal Proteknik Mamul Makina Kimya Maden Muhendislik Organizasyon Doga Spor Gida Ltd Sti raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.idealav.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Ideal Proteknik Mamul Makina Kimya Maden Muhendislik Organizasyon Doga Spor Gida Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
24. September 2009
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Ideal Proteknik Mamul Makina Kimya Maden Muhendislik Organizasyon Doga Spor Gida Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
13.06%
Toplam faaliyet gelirleri
13.06%
Faaliyet karı (EBIT)
6.07%
Net Kar(Zarar)
1.49%
Toplam Aktifler
31.21%
Toplam özkaynaklar
20.55%
Faaliyet Kar Marjı
-0.1%
Satış Hasılatı
-0.12%
Özsermaye Karlılığı
-3.2%
Borç/ Özvarlık Oranı
5.4%
Likidite Oranı
-0.08%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?