REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Ileri Basim Matbaacilik Ambalaj Reklam Tanitim Yayincilik Ve Teknik Hizmetler Ticaret A S (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Gazete Yayımı
Tam isim: Ileri Basim Matbaacilik Ambalaj Reklam Tanitim Yayincilik Ve Teknik Hizmetler Ticaret A S Şirket Güncelleme Tarihi: 18. June 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Ileri Basim Matbaacilik Ambalaj Reklam Tanitim Yayincilik Ve Teknik Hizmetler Ticaret A S Türkiye'deki İstanbul 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Gazete Yayımı sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 11. September 2002 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 7 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Ileri Basim Matbaacilik Ambalaj Reklam Tanitim Yayincilik Ve Teknik Hizmetler Ticaret A S, 2018 içindeki 23.28% net satış geliri düşüş bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 7.4%'den büyüme 2018 yılında Ileri Basim Matbaacilik Ambalaj Reklam Tanitim Yayincilik Ve Teknik Hizmetler Ticaret A S şirketin net kar marjı 1.52% ile artmış

Merkez
Guzel Sehir Sitesi 22. Villa 1/anp/22 Bahcelievler Mahallesi Fevzi Cakmak 2 Caddesi Buyukcekmece
İstanbul; Marmara;

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Ileri Basim Matbaacilik Ambalaj Reklam Tanitim Yayincilik Ve Teknik Hizmetler Ticaret A S raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Ileri Basim Matbaacilik Ambalaj Reklam Tanitim Yayincilik Ve Teknik Hizmetler Ticaret A S raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
11. September 2002
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Ileri Basim Matbaacilik Ambalaj Reklam Tanitim Yayincilik Ve Teknik Hizmetler Ticaret A S rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
-23.28%
Toplam faaliyet gelirleri
-23.28%
Faaliyet karı (EBIT)
29.61%
Net Kar(Zarar)
22.05%
Toplam Aktifler
7.4%
Toplam özkaynaklar
30.8%
Faaliyet Kar Marjı
1.33%
Satış Hasılatı
1.52%
Özsermaye Karlılığı
-1.68%
Borç/ Özvarlık Oranı
-32.88%
Likidite Oranı
0%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?