REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Ilgin Mepa Mesrubat Gida Urunleri Ve Otomotiv Pazarlama Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Ev Aletleri Mağazaları
Tam isim: Ilgin Mepa Mesrubat Gida Urunleri Ve Otomotiv Pazarlama Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Ilgin Mepa Mesrubat Gida Urunleri Ve Otomotiv Pazarlama Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Sti. Türkiye'deki Konya 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Ev Aletleri Mağazaları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 01. January 1997 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 5 (2018) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Ilgin Mepa Mesrubat Gida Urunleri Ve Otomotiv Pazarlama Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Sti., 2017 içindeki 20.82% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 18.45%'den büyüme 2017 yılında Ilgin Mepa Mesrubat Gida Urunleri Ve Otomotiv Pazarlama Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 0.06% ile azalmış

Merkez
No:29/b Ucari Mahallesi Vefa Tanir Caddesi Ilgin
Konya; İç Anadolu; Posta Kodu: 42600

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Ilgin Mepa Mesrubat Gida Urunleri Ve Otomotiv Pazarlama Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Ilgin Mepa Mesrubat Gida Urunleri Ve Otomotiv Pazarlama Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
01. January 1997
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Ilgin Mepa Mesrubat Gida Urunleri Ve Otomotiv Pazarlama Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
20.82%
Toplam faaliyet gelirleri
20.82%
Faaliyet karı (EBIT)
11.94%
Net Kar(Zarar)
12.39%
Toplam Aktifler
18.45%
Toplam özkaynaklar
9.25%
Faaliyet Kar Marjı
-0.07%
Satış Hasılatı
-0.06%
Özsermaye Karlılığı
0.24%
Borç/ Özvarlık Oranı
-6.97%
Likidite Oranı
0.02%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?