REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Imf Otomotiv Insaat Turizm Madencilik Elektronik Gida Ve Hayvancilik San Dis Tic Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Seyahat Acentesi Faaliyetleri
Tam isim: Imf Otomotiv Insaat Turizm Madencilik Elektronik Gida Ve Hayvancilik San Dis Tic Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Imf Otomotiv Insaat Turizm Madencilik Elektronik Gida Ve Hayvancilik San Dis Tic Ltd Sti Türkiye'deki Ankara 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Seyahat Acentesi Faaliyetleri sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 17. October 1991 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 2 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Imf Otomotiv Insaat Turizm Madencilik Elektronik Gida Ve Hayvancilik San Dis Tic Ltd Sti, 2017 içindeki 85.04% net satış geliri düşüş bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 34.48%'den olumsuz büyüme 2017 yılında Imf Otomotiv Insaat Turizm Madencilik Elektronik Gida Ve Hayvancilik San Dis Tic Ltd Sti şirketin net kar marjı 16.51% ile artmış

Merkez
228-1 Ragip Tuzun Mahallesi Ivedik Caddesi Yenimahalle
Ankara; İç Anadolu;

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Imf Otomotiv Insaat Turizm Madencilik Elektronik Gida Ve Hayvancilik San Dis Tic Ltd Sti raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Imf Otomotiv Insaat Turizm Madencilik Elektronik Gida Ve Hayvancilik San Dis Tic Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
17. October 1991
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Imf Otomotiv Insaat Turizm Madencilik Elektronik Gida Ve Hayvancilik San Dis Tic Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
-85.04%
Toplam faaliyet gelirleri
-85.04%
Faaliyet karı (EBIT)
-81.45%
Net Kar(Zarar)
-26.01%
Toplam Aktifler
-34.48%
Toplam özkaynaklar
-3.48%
Faaliyet Kar Marjı
1.63%
Satış Hasılatı
16.51%
Özsermaye Karlılığı
-3.16%
Borç/ Özvarlık Oranı
-20.54%
Likidite Oranı
-0.76%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?