REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Inegol Sahinler Ticaret Mobilya Malzemeleri Hirdavat Makina Sanayi Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Donanım Mağazaları
Tam isim: Inegol Sahinler Ticaret Mobilya Malzemeleri Hirdavat Makina Sanayi Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 20. November 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Inegol Sahinler Ticaret Mobilya Malzemeleri Hirdavat Makina Sanayi Ltd. Sti. Türkiye'deki Bursa 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Donanım Mağazaları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 21. December 2012 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 23 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Inegol Sahinler Ticaret Mobilya Malzemeleri Hirdavat Makina Sanayi Ltd. Sti., 2018 içindeki 39.73% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 47.09%'den büyüme 2018 yılında Inegol Sahinler Ticaret Mobilya Malzemeleri Hirdavat Makina Sanayi Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 1.69% ile azalmış

Merkez
No:38 Mahmudiye Mahallesi 11.mobilya Sokak Inegol
Bursa; Marmara; Posta Kodu: 16410

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Inegol Sahinler Ticaret Mobilya Malzemeleri Hirdavat Makina Sanayi Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.sahinlerticaret.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Inegol Sahinler Ticaret Mobilya Malzemeleri Hirdavat Makina Sanayi Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
21. December 2012
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Inegol Sahinler Ticaret Mobilya Malzemeleri Hirdavat Makina Sanayi Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
39.73%
Toplam faaliyet gelirleri
39.73%
Faaliyet karı (EBIT)
2.99%
Net Kar(Zarar)
-0.46%
Toplam Aktifler
47.09%
Toplam özkaynaklar
54.63%
Faaliyet Kar Marjı
-2.09%
Satış Hasılatı
-1.69%
Özsermaye Karlılığı
-7.5%
Borç/ Özvarlık Oranı
0.1%
Likidite Oranı
0.18%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?