REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Inova Geri Donusum Metal Tasimacilik Ve Endustriyel Temizlik San. Ve Tic. Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Tehlikeli Atıkların Islahı ve Bertaraf Edilmesi
Tam isim: Inova Geri Donusum Metal Tasimacilik Ve Endustriyel Temizlik Sanayi Ve Ticaret Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Inova Geri Donusum Metal Tasimacilik Ve Endustriyel Temizlik San. Ve Tic. Ltd. Sti. Türkiye'deki Bursa 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Tehlikeli Atıkların Islahı ve Bertaraf Edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 04. May 2011 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 13 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Inova Geri Donusum Metal Tasimacilik Ve Endustriyel Temizlik San. Ve Tic. Ltd. Sti., 2018 içindeki 94.49% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 64.31%'den büyüme 2018 yılında Inova Geri Donusum Metal Tasimacilik Ve Endustriyel Temizlik San. Ve Tic. Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 0.84% ile artmış

Merkez
Organize Sanayi Bolgesi No:2 Ali Osman Sonmez Bulvari 2. Sokak Nilufer
Bursa; Marmara; Posta Kodu: 16110

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Inova Geri Donusum Metal Tasimacilik Ve Endustriyel Temizlik San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.inovametal.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Inova Geri Donusum Metal Tasimacilik Ve Endustriyel Temizlik San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
04. May 2011
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Inova Geri Donusum Metal Tasimacilik Ve Endustriyel Temizlik San. Ve Tic. Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
94.49%
Toplam faaliyet gelirleri
94.49%
Faaliyet karı (EBIT)
226.61%
Net Kar(Zarar)
653.03%
Toplam Aktifler
64.31%
Toplam özkaynaklar
45.71%
Faaliyet Kar Marjı
0.63%
Satış Hasılatı
0.84%
Özsermaye Karlılığı
25.89%
Borç/ Özvarlık Oranı
-128.43%
Likidite Oranı
-0.32%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?