REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Inova Koltuk Sistemleri Arac Tasarim Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Ofis Malzemeleri (Kağıt hariç) İmalatı
Tam isim: Inova Koltuk Sistemleri Arac Tasarim Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 05. September 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Inova Koltuk Sistemleri Arac Tasarim Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi Türkiye'deki Bursa 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Ofis Malzemeleri (Kağıt hariç) İmalatı sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 26. September 2007 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 285 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Inova Koltuk Sistemleri Arac Tasarim Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi, 2017 içindeki 4.91% net satış geliri düşüş bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 27.42%'den büyüme 2017 yılında Inova Koltuk Sistemleri Arac Tasarim Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi şirketin net kar marjı 5.4% ile azalmış

Merkez
No:9 Nilufer Organize Sanayi Bolgesi 116.Sokak Nilufer
Bursa; Marmara; Posta Kodu: 16140

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Inova Koltuk Sistemleri Arac Tasarim Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.inovaotomotiv.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Inova Koltuk Sistemleri Arac Tasarim Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
26. September 2007
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Inova Koltuk Sistemleri Arac Tasarim Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Sirketi rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
-4.91%
Toplam faaliyet gelirleri
-4.91%
Faaliyet karı (EBIT)
-64.5%
Net Kar(Zarar)
-71.54%
Toplam Aktifler
27.42%
Toplam özkaynaklar
-10.62%
Faaliyet Kar Marjı
-5.94%
Satış Hasılatı
-5.4%
Özsermaye Karlılığı
-33.42%
Borç/ Özvarlık Oranı
46.42%
Likidite Oranı
0.06%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?