REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Istanbul Agac Peyzaj Egitim Hizmetleri Ve Hayvanat Bahcesi Isletmeciligi San Ve Tic As (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Fidanlık ve Ağaç Yetiştirilmesi
Tam isim: Istanbul Agac Peyzaj Egitim Hizmetleri Ve Hayvanat Bahcesi Isletmeciligi San Ve Tic As Şirket Güncelleme Tarihi: 21. January 2021
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Istanbul Agac Peyzaj Egitim Hizmetleri Ve Hayvanat Bahcesi Isletmeciligi San Ve Tic As Türkiye'deki İstanbul 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Fidanlık ve Ağaç Yetiştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 29. July 1997 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 455 (2021) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Istanbul Agac Peyzaj Egitim Hizmetleri Ve Hayvanat Bahcesi Isletmeciligi San Ve Tic As, 2017 içindeki 47.21% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 97.5%'den büyüme 2017 yılında Istanbul Agac Peyzaj Egitim Hizmetleri Ve Hayvanat Bahcesi Isletmeciligi San Ve Tic As şirketin net kar marjı 0.16% ile azalmış

Merkez
No:33 Fatih Sultan Mehmet Bulvari Guzeltepe Eyup
İstanbul; Marmara; Posta Kodu: 34076

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Istanbul Agac Peyzaj Egitim Hizmetleri Ve Hayvanat Bahcesi Isletmeciligi San Ve Tic As raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.istanbulagac.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Istanbul Agac Peyzaj Egitim Hizmetleri Ve Hayvanat Bahcesi Isletmeciligi San Ve Tic As raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
29. July 1997
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Istanbul Agac Peyzaj Egitim Hizmetleri Ve Hayvanat Bahcesi Isletmeciligi San Ve Tic As rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
47.21%
Toplam faaliyet gelirleri
47.21%
Faaliyet karı (EBIT)
43.96%
Net Kar(Zarar)
44.33%
Toplam Aktifler
97.5%
Toplam özkaynaklar
32.88%
Faaliyet Kar Marjı
-0.2%
Satış Hasılatı
-0.16%
Özsermaye Karlılığı
1.99%
Likidite Oranı
-0.71%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?