REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Kamil Turk Hirdavat Nalburiye Insaat Malzemeleri Paz Nakliye San Ve Tic Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Donanım Mağazaları
Tam isim: Kamil Turk Hirdavat Nalburiye Insaat Malzemeleri Paz Nakliye San Ve Tic Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 23. February 2021
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Kamil Turk Hirdavat Nalburiye Insaat Malzemeleri Paz Nakliye San Ve Tic Ltd Sti Türkiye'deki Konya 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Donanım Mağazaları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 30. January 2008 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 71 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Kamil Turk Hirdavat Nalburiye Insaat Malzemeleri Paz Nakliye San Ve Tic Ltd Sti, 2018 içindeki 12.37% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 3.31%'den büyüme 2018 yılında Kamil Turk Hirdavat Nalburiye Insaat Malzemeleri Paz Nakliye San Ve Tic Ltd Sti şirketin net kar marjı 0.22% ile azalmış

Merkez
No:4-1 Fevzicakmak Mahallesi Ayyildiz Caddesi Karatay
Konya; İç Anadolu; Posta Kodu: 42050

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Kamil Turk Hirdavat Nalburiye Insaat Malzemeleri Paz Nakliye San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.kamilturk.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Kamil Turk Hirdavat Nalburiye Insaat Malzemeleri Paz Nakliye San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
30. January 2008
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Kamil Turk Hirdavat Nalburiye Insaat Malzemeleri Paz Nakliye San Ve Tic Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
12.37%
Toplam faaliyet gelirleri
12.37%
Faaliyet karı (EBIT)
12.54%
Net Kar(Zarar)
4.27%
Toplam Aktifler
3.31%
Toplam özkaynaklar
4.01%
Faaliyet Kar Marjı
0%
Satış Hasılatı
-0.22%
Özsermaye Karlılığı
0.02%
Borç/ Özvarlık Oranı
-3.26%
Likidite Oranı
0.16%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?