REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Kilic Petrol Oto Lastik Nakliye Insaat Turizm Gida San. Ve Tic. Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Marketi Olan Akaryakıt İstasyonları
Tam isim: Kilic Petrol Oto Lastik Nakliye Insaat Turizm Gida Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 04. September 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Kilic Petrol Oto Lastik Nakliye Insaat Turizm Gida San. Ve Tic. Ltd. Sti. Türkiye'deki Tokat 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Marketi Olan Akaryakıt İstasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 01. October 1997 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 41 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Kilic Petrol Oto Lastik Nakliye Insaat Turizm Gida San. Ve Tic. Ltd. Sti., 2018 içindeki 41.27% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 5.98%'den olumsuz büyüme 2018 yılında Kilic Petrol Oto Lastik Nakliye Insaat Turizm Gida San. Ve Tic. Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 1.09% ile azalmış

Merkez
Kucukguc Mevkii Koklu Koyu Mevkii Resadiye
Tokat; Karadeniz; Posta Kodu: 60702

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Kilic Petrol Oto Lastik Nakliye Insaat Turizm Gida San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Kilic Petrol Oto Lastik Nakliye Insaat Turizm Gida San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
01. October 1997
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Kilic Petrol Oto Lastik Nakliye Insaat Turizm Gida San. Ve Tic. Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
41.27%
Toplam faaliyet gelirleri
41.27%
Faaliyet karı (EBIT)
77.79%
Net Kar(Zarar)
-44.49%
Toplam Aktifler
-5.98%
Toplam özkaynaklar
11.67%
Faaliyet Kar Marjı
0.86%
Satış Hasılatı
-1.09%
Özsermaye Karlılığı
-10.57%
Borç/ Özvarlık Oranı
-12.94%
Likidite Oranı
0%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?