REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Madas Petrol Tasimacilik Turizm Insaat Tarim Urunleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Marketi Olan Akaryakıt İstasyonları
Tam isim: Madas Petrol Tasimacilik Turizm Insaat Tarim Urunleri Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 04. September 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2019 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Madas Petrol Tasimacilik Turizm Insaat Tarim Urunleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. Türkiye'deki Kahramanmaraş 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Marketi Olan Akaryakıt İstasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 23. December 2005 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 15 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Madas Petrol Tasimacilik Turizm Insaat Tarim Urunleri San. Ve Tic. Ltd. Sti., 2019 içindeki 22.62% net satış geliri düşüş bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 19.38%'den olumsuz büyüme 2019 yılında Madas Petrol Tasimacilik Turizm Insaat Tarim Urunleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 1.06% ile artmış

Merkez
Aksu Koprusu Yani Adana Yolu Uzeri 5 Km General Hayri Tarhan Askeri Kisla Karsisi Onikisubat
Kahramanmaraş; Akdeniz; Posta Kodu: 46050

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Madas Petrol Tasimacilik Turizm Insaat Tarim Urunleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Madas Petrol Tasimacilik Turizm Insaat Tarim Urunleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
23. December 2005
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Madas Petrol Tasimacilik Turizm Insaat Tarim Urunleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
-22.62%
Toplam faaliyet gelirleri
-22.62%
Faaliyet karı (EBIT)
-31.35%
Net Kar(Zarar)
105.5%
Toplam Aktifler
-19.38%
Toplam özkaynaklar
8.69%
Faaliyet Kar Marjı
-0.16%
Satış Hasılatı
1.06%
Özsermaye Karlılığı
3.76%
Borç/ Özvarlık Oranı
-22.88%
Likidite Oranı
-0.12%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?