REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Malatya Carsi Market Gida Insaat Hayvancilik Paketleme Ticaret Ve Sanayi Pazarlama Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Mahalle Bakkalı
Tam isim: Malatya Carsi Market Gida Insaat Hayvancilik Paketleme Ticaret Ve Sanayi Pazarlama Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Malatya Carsi Market Gida Insaat Hayvancilik Paketleme Ticaret Ve Sanayi Pazarlama Ltd Sti Türkiye'deki Malatya 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Mahalle Bakkalı sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 14. December 1995 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 320 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Malatya Carsi Market Gida Insaat Hayvancilik Paketleme Ticaret Ve Sanayi Pazarlama Ltd Sti, 2017 içindeki 12.13% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 23.55%'den olumsuz büyüme 2017 yılında Malatya Carsi Market Gida Insaat Hayvancilik Paketleme Ticaret Ve Sanayi Pazarlama Ltd Sti şirketin net kar marjı 0.34% ile artmış

Merkez
No:18/a Basharik Mahallesi Mehmet Akif Caddesi Merkez
Malatya; Doğu Anadolu; Posta Kodu: 44100

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Malatya Carsi Market Gida Insaat Hayvancilik Paketleme Ticaret Ve Sanayi Pazarlama Ltd Sti raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.carsimarket.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Malatya Carsi Market Gida Insaat Hayvancilik Paketleme Ticaret Ve Sanayi Pazarlama Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
14. December 1995
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Malatya Carsi Market Gida Insaat Hayvancilik Paketleme Ticaret Ve Sanayi Pazarlama Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
12.13%
Toplam faaliyet gelirleri
12.13%
Faaliyet karı (EBIT)
39.63%
Net Kar(Zarar)
39.63%
Toplam Aktifler
-23.55%
Toplam özkaynaklar
-71.43%
Faaliyet Kar Marjı
0.34%
Satış Hasılatı
0.34%
Özsermaye Karlılığı
14.54%
Likidite Oranı
0.14%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?