REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Mcn Org Tas Ins Tur Yas Sebze Meyve Paketleme Maden Ith Ihr San Tic Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Başka Yerde Sınıflandırılmamış Eğlence ve Dinlence Endüstrileri
Tam isim: Mcn Org Tas Ins Tur Yas Sebze Meyve Paketleme Maden Ith Ihr San Tic Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 05. September 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2015 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Mcn Org Tas Ins Tur Yas Sebze Meyve Paketleme Maden Ith Ihr San Tic Ltd Sti Türkiye'deki Antalya 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Başka Yerde Sınıflandırılmamış Eğlence ve Dinlence Endüstrileri sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 18. November 2009 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 50 (2018) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Mcn Org Tas Ins Tur Yas Sebze Meyve Paketleme Maden Ith Ihr San Tic Ltd Sti, 2015 içindeki 0.4% net satış geliri düşüş bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 78.86%'den olumsuz büyüme 2015 yılında Mcn Org Tas Ins Tur Yas Sebze Meyve Paketleme Maden Ith Ihr San Tic Ltd Sti şirketin net kar marjı 0.32% ile artmış

Merkez
Duman Evleri No: 5-1 Guzelbag Mahallesi 2685 Sokak Muratpasa
Antalya; Akdeniz; Posta Kodu: 7230

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Mcn Org Tas Ins Tur Yas Sebze Meyve Paketleme Maden Ith Ihr San Tic Ltd Sti raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Mcn Org Tas Ins Tur Yas Sebze Meyve Paketleme Maden Ith Ihr San Tic Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
18. November 2009
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Mcn Org Tas Ins Tur Yas Sebze Meyve Paketleme Maden Ith Ihr San Tic Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
-0.4%
Toplam faaliyet gelirleri
-0.4%
Faaliyet karı (EBIT)
17.74%
Net Kar(Zarar)
371.99%
Toplam Aktifler
-78.86%
Toplam özkaynaklar
YOK
Faaliyet Kar Marjı
0.07%
Satış Hasılatı
0.32%
Özsermaye Karlılığı
YOK
Likidite Oranı
0.34%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?