REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Mira Gayrimenkul Plastik Geri Donusum Insaat Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Tehlikeli Atıkların Islahı ve Bertaraf Edilmesi
Tam isim: Mira Gayrimenkul Plastik Geri Donusum Insaat Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2016 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Mira Gayrimenkul Plastik Geri Donusum Insaat Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sti Türkiye'deki Kayseri 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Tehlikeli Atıkların Islahı ve Bertaraf Edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 09. April 2012 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 18 (2018) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Mira Gayrimenkul Plastik Geri Donusum Insaat Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sti, 2016 içindeki 19.2% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 28.69%'den büyüme 2016 yılında Mira Gayrimenkul Plastik Geri Donusum Insaat Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sti şirketin net kar marjı 0.51% ile artmış

Merkez
No: 26 Sultansazi Osb Mahallesi Osb4. Cadde Incesu
Kayseri; İç Anadolu;

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Mira Gayrimenkul Plastik Geri Donusum Insaat Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sti raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.mirarecycle.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Mira Gayrimenkul Plastik Geri Donusum Insaat Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
09. April 2012
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Mira Gayrimenkul Plastik Geri Donusum Insaat Ithalat Ihracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
19.2%
Toplam faaliyet gelirleri
19.2%
Faaliyet karı (EBIT)
54.19%
Net Kar(Zarar)
77.41%
Toplam Aktifler
28.69%
Toplam özkaynaklar
45.39%
Faaliyet Kar Marjı
1.44%
Satış Hasılatı
0.51%
Özsermaye Karlılığı
0.39%
Borç/ Özvarlık Oranı
-14.6%
Likidite Oranı
0.01%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?