REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Mobiltek Iletisim Telefon Elektronik Turizm Tekstil Insaat Sanayi Ve Ticaret Limited Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Diğer Tüm Sağlık ve Kişisel Bakım Marketleri
Tam isim: Mobiltek Iletisim Telefon Elektronik Turizm Tekstil Insaat Sanayi Ve Ticaret Limited Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 05. September 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2016 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Mobiltek Iletisim Telefon Elektronik Turizm Tekstil Insaat Sanayi Ve Ticaret Limited Sti Türkiye'deki İstanbul 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Diğer Tüm Sağlık ve Kişisel Bakım Marketleri sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 30. December 2010 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 33 (2018) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Mobiltek Iletisim Telefon Elektronik Turizm Tekstil Insaat Sanayi Ve Ticaret Limited Sti, 2016 içindeki 16.18% net satış geliri düşüş bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 41.12%'den büyüme 2016 yılında Mobiltek Iletisim Telefon Elektronik Turizm Tekstil Insaat Sanayi Ve Ticaret Limited Sti şirketin net kar marjı 0.11% ile azalmış

Merkez
Vizyon Plaz D.31-32-33-34 No:2 Mahmutbey Mahallesi Deve Kaldirimi Caddesi Bagcilar
İstanbul; Marmara;

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Mobiltek Iletisim Telefon Elektronik Turizm Tekstil Insaat Sanayi Ve Ticaret Limited Sti raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.mobiltekadm.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Mobiltek Iletisim Telefon Elektronik Turizm Tekstil Insaat Sanayi Ve Ticaret Limited Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
30. December 2010
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Mobiltek Iletisim Telefon Elektronik Turizm Tekstil Insaat Sanayi Ve Ticaret Limited Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
-16.18%
Toplam faaliyet gelirleri
-16.18%
Faaliyet karı (EBIT)
-98.29%
Net Kar(Zarar)
-89.9%
Toplam Aktifler
41.12%
Toplam özkaynaklar
983.66%
Faaliyet Kar Marjı
-0.3%
Satış Hasılatı
-0.11%
Özsermaye Karlılığı
-16.68%
Borç/ Özvarlık Oranı
-111.01%
Likidite Oranı
0.79%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?