REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Mustafa Dutar Endustri Insaat Elektrik Otomotiv Tarim Gida San. Ve Tic. Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Güç ve İletişim Hatları ve İlgili Yapı İnşaası
Tam isim: Mustafa Dutar Endustri Insaat Elektrik Otomotiv Tarim Gida Sanayi Ve Ticaret Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 04. September 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Mustafa Dutar Endustri Insaat Elektrik Otomotiv Tarim Gida San. Ve Tic. Ltd. Sti. Türkiye'deki Konya 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Güç ve İletişim Hatları ve İlgili Yapı İnşaası sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 21. April 2005 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 55 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Mustafa Dutar Endustri Insaat Elektrik Otomotiv Tarim Gida San. Ve Tic. Ltd. Sti., 2018 içindeki 26.24% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 25.7%'den büyüme 2018 yılında Mustafa Dutar Endustri Insaat Elektrik Otomotiv Tarim Gida San. Ve Tic. Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 1.27% ile azalmış

Merkez
No:77/1 Horozluhan Mahallesi Zafer Sanayi Kavakalti Sokak Selcuklu
Konya; İç Anadolu; Posta Kodu: 42100

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Mustafa Dutar Endustri Insaat Elektrik Otomotiv Tarim Gida San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.dutar.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Mustafa Dutar Endustri Insaat Elektrik Otomotiv Tarim Gida San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
21. April 2005
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Mustafa Dutar Endustri Insaat Elektrik Otomotiv Tarim Gida San. Ve Tic. Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
26.24%
Toplam faaliyet gelirleri
26.24%
Faaliyet karı (EBIT)
-13.19%
Net Kar(Zarar)
-66.58%
Toplam Aktifler
25.7%
Toplam özkaynaklar
2.79%
Faaliyet Kar Marjı
-1.04%
Satış Hasılatı
-1.27%
Özsermaye Karlılığı
-5.62%
Borç/ Özvarlık Oranı
11.63%
Likidite Oranı
-0.15%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?