REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Nanopet Petrol Urunleri Turizm Gida Egitim Nakliye San. Ve Tic. Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Marketi Olan Akaryakıt İstasyonları
Tam isim: Nanopet Petrol Urunleri Turizm Gida Egitim Nakliye Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 04. September 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Nanopet Petrol Urunleri Turizm Gida Egitim Nakliye San. Ve Tic. Ltd. Sti. Türkiye'deki Ankara 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Marketi Olan Akaryakıt İstasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 13. March 2006 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 56 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Nanopet Petrol Urunleri Turizm Gida Egitim Nakliye San. Ve Tic. Ltd. Sti., 2018 içindeki 38.81% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 51.05%'den olumsuz büyüme 2018 yılında Nanopet Petrol Urunleri Turizm Gida Egitim Nakliye San. Ve Tic. Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 0.33% ile azalmış

Merkez
180 Park Oran Ofis E Blok Oran No:52-53 Turan Gunrs Bulvari Oran Cankaya
Ankara; İç Anadolu; Posta Kodu: 06550

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Nanopet Petrol Urunleri Turizm Gida Egitim Nakliye San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.nanopet.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Nanopet Petrol Urunleri Turizm Gida Egitim Nakliye San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
13. March 2006
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Nanopet Petrol Urunleri Turizm Gida Egitim Nakliye San. Ve Tic. Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
38.81%
Toplam faaliyet gelirleri
38.81%
Faaliyet karı (EBIT)
-1.65%
Net Kar(Zarar)
-21.21%
Toplam Aktifler
-51.05%
Toplam özkaynaklar
12.67%
Faaliyet Kar Marjı
-0.4%
Satış Hasılatı
-0.33%
Özsermaye Karlılığı
-6.99%
Likidite Oranı
0.46%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?