REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Nokta Kirtasiye Ve Temizlik Malzemeleri Gida Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Büro Malzemeleri ve Kırtasiye Mağazaları
Tam isim: Nokta Kirtasiye Ve Temizlik Malzemeleri Gida Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Nokta Kirtasiye Ve Temizlik Malzemeleri Gida Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Ltd. Sti. Türkiye'deki İstanbul 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Büro Malzemeleri ve Kırtasiye Mağazaları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 07. January 1999 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 25 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Nokta Kirtasiye Ve Temizlik Malzemeleri Gida Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Ltd. Sti., 2018 içindeki 26.01% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 8.39%'den büyüme 2018 yılında Nokta Kirtasiye Ve Temizlik Malzemeleri Gida Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 0.36% ile azalmış

Merkez
No:4 Barbaros Mahallesi Orgun Sokak Uskudar
İstanbul; Marmara; Posta Kodu: 34662

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Nokta Kirtasiye Ve Temizlik Malzemeleri Gida Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.noktakirtasiye.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Nokta Kirtasiye Ve Temizlik Malzemeleri Gida Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
07. January 1999
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Nokta Kirtasiye Ve Temizlik Malzemeleri Gida Sanayi Ve Ticaret Pazarlama Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
26.01%
Toplam faaliyet gelirleri
26.01%
Faaliyet karı (EBIT)
-22.96%
Net Kar(Zarar)
-22.96%
Toplam Aktifler
8.39%
Toplam özkaynaklar
15.59%
Faaliyet Kar Marjı
-0.36%
Satış Hasılatı
-0.36%
Özsermaye Karlılığı
-6.75%
Borç/ Özvarlık Oranı
9.91%
Likidite Oranı
-0.07%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?