REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Okurlar Gida Tarim Tekstil Hayvancilik Nakliyat Ot Ins Pet Urun Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Pirinç üreticiliği
Tam isim: Okurlar Gida Tarim Tekstil Hayvancilik Nakliyat Ot Ins Pet Urun Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 23. February 2021
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Okurlar Gida Tarim Tekstil Hayvancilik Nakliyat Ot Ins Pet Urun Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti Türkiye'deki Edirne 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Pirinç üreticiliği sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 05. February 2001 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 20 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Okurlar Gida Tarim Tekstil Hayvancilik Nakliyat Ot Ins Pet Urun Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti, 2018 içindeki 1.7% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 21.05%'den olumsuz büyüme 2018 yılında Okurlar Gida Tarim Tekstil Hayvancilik Nakliyat Ot Ins Pet Urun Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti şirketin net kar marjı 0.31% ile artmış

Merkez
Bahcedere Mevkii No: 28 Namik Kemal Mahallesi Kurtbey Beldesi Uzunkopru
Edirne; Marmara; Posta Kodu: 22270

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Okurlar Gida Tarim Tekstil Hayvancilik Nakliyat Ot Ins Pet Urun Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Okurlar Gida Tarim Tekstil Hayvancilik Nakliyat Ot Ins Pet Urun Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
05. February 2001
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Okurlar Gida Tarim Tekstil Hayvancilik Nakliyat Ot Ins Pet Urun Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
1.7%
Toplam faaliyet gelirleri
1.7%
Faaliyet karı (EBIT)
126.62%
Net Kar(Zarar)
2440.12%
Toplam Aktifler
-21.05%
Toplam özkaynaklar
1.3%
Faaliyet Kar Marjı
8.64%
Satış Hasılatı
0.31%
Özsermaye Karlılığı
1.23%
Borç/ Özvarlık Oranı
-55.11%
Likidite Oranı
-0.05%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?