REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Pizza Pizza Turker Turistik Isletmeleri Insaat Ve Gida Sanayi Ticaret Anonim Sirketi (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Hafif Yemek ve Alkolsüz İçecek Barları
Tam isim: Pizza Pizza Turker Turistik Isletmeleri Insaat Ve Gida Sanayi Ticaret Anonim Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 05. September 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Pizza Pizza Turker Turistik Isletmeleri Insaat Ve Gida Sanayi Ticaret Anonim Sirketi Türkiye'deki İstanbul 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Hafif Yemek ve Alkolsüz İçecek Barları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 11. December 1997 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 60 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Pizza Pizza Turker Turistik Isletmeleri Insaat Ve Gida Sanayi Ticaret Anonim Sirketi, 2017 içindeki 34.96% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 1.48%'den büyüme 2017 yılında Pizza Pizza Turker Turistik Isletmeleri Insaat Ve Gida Sanayi Ticaret Anonim Sirketi şirketin net kar marjı 3.98% ile artmış

Merkez
Hilltown Avm Apt No:1a-5 Aydinevler Mahallesi Siteler Yolu Sokak Maltepe
İstanbul; Marmara; Posta Kodu: 34854

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Pizza Pizza Turker Turistik Isletmeleri Insaat Ve Gida Sanayi Ticaret Anonim Sirketi raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.pizzapizza.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Pizza Pizza Turker Turistik Isletmeleri Insaat Ve Gida Sanayi Ticaret Anonim Sirketi raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
11. December 1997
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Pizza Pizza Turker Turistik Isletmeleri Insaat Ve Gida Sanayi Ticaret Anonim Sirketi rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
34.96%
Toplam faaliyet gelirleri
34.96%
Faaliyet karı (EBIT)
YOK
Net Kar(Zarar)
84.05%
Toplam Aktifler
1.48%
Toplam özkaynaklar
9.97%
Faaliyet Kar Marjı
YOK
Satış Hasılatı
3.98%
Özsermaye Karlılığı
23.19%
Borç/ Özvarlık Oranı
-1.09%
Likidite Oranı
-0.24%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?