REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Sadik Oto Akary Ev Aletleri Tur Teksgida Market Lokanta Islciligi San Ve Tic Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Benzin İstasyonları
Tam isim: Sadik Oto Akary Ev Aletleri Tur Teksgida Market Lokanta Islciligi San Ve Tic Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 10. January 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Sadik Oto Akary Ev Aletleri Tur Teksgida Market Lokanta Islciligi San Ve Tic Ltd Sti Türkiye'deki Denizli 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Benzin İstasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 29. November 1972 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 88 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Sadik Oto Akary Ev Aletleri Tur Teksgida Market Lokanta Islciligi San Ve Tic Ltd Sti, 2018 içindeki 12.86% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 5.16%'den olumsuz büyüme 2018 yılında Sadik Oto Akary Ev Aletleri Tur Teksgida Market Lokanta Islciligi San Ve Tic Ltd Sti şirketin net kar marjı 0.64% ile azalmış

Merkez
Gumusler No:150 Akcesme Mahallesi Izmir Asfalti Uzeri Merkez
Denizli; Ege; Posta Kodu: 20000

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Sadik Oto Akary Ev Aletleri Tur Teksgida Market Lokanta Islciligi San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.sadik.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Sadik Oto Akary Ev Aletleri Tur Teksgida Market Lokanta Islciligi San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
29. November 1972
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Sadik Oto Akary Ev Aletleri Tur Teksgida Market Lokanta Islciligi San Ve Tic Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
12.86%
Toplam faaliyet gelirleri
12.86%
Faaliyet karı (EBIT)
23.55%
Net Kar(Zarar)
-57.62%
Toplam Aktifler
-5.16%
Toplam özkaynaklar
4.37%
Faaliyet Kar Marjı
0.12%
Satış Hasılatı
-0.64%
Özsermaye Karlılığı
-10.56%
Borç/ Özvarlık Oranı
25.72%
Likidite Oranı
0%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?