REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Sahalar Metal Demir Celik Hurdacilik Nakl Hafr Ins Taah Ihalat Ihr San Ve Tic Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Tehlikeli Atıkların Islahı ve Bertaraf Edilmesi
Tam isim: Sahalar Metal Demir Celik Hurdacilik Nakl Hafr Ins Taah Ihalat Ihr San Ve Tic Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Sahalar Metal Demir Celik Hurdacilik Nakl Hafr Ins Taah Ihalat Ihr San Ve Tic Ltd Sti Türkiye'deki Manisa 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Tehlikeli Atıkların Islahı ve Bertaraf Edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 28. February 1997 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 250 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Sahalar Metal Demir Celik Hurdacilik Nakl Hafr Ins Taah Ihalat Ihr San Ve Tic Ltd Sti, 2018 içindeki 44.59% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 2.67%'den büyüme 2018 yılında Sahalar Metal Demir Celik Hurdacilik Nakl Hafr Ins Taah Ihalat Ihr San Ve Tic Ltd Sti şirketin net kar marjı 0.42% ile azalmış

Merkez
No:204/1 Muradiye Mahallesi Manolya Sokak Yunusemre
Manisa; Ege; Posta Kodu: 45140

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Sahalar Metal Demir Celik Hurdacilik Nakl Hafr Ins Taah Ihalat Ihr San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.sahalarmetal.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Sahalar Metal Demir Celik Hurdacilik Nakl Hafr Ins Taah Ihalat Ihr San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
28. February 1997
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Sahalar Metal Demir Celik Hurdacilik Nakl Hafr Ins Taah Ihalat Ihr San Ve Tic Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
44.59%
Toplam faaliyet gelirleri
44.59%
Faaliyet karı (EBIT)
6.44%
Net Kar(Zarar)
-45.71%
Toplam Aktifler
2.67%
Toplam özkaynaklar
15.82%
Faaliyet Kar Marjı
-0.57%
Satış Hasılatı
-0.42%
Özsermaye Karlılığı
-15.48%
Borç/ Özvarlık Oranı
-145.16%
Likidite Oranı
-0.21%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?