REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Sahbazlar Dayanikli Tuketim Mallari Tarim Ve Hayvancilik Ith Ve Ihr Paz Sanyi Ve Tic A S (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Ev Aletleri Mağazaları
Tam isim: Sahbazlar Dayanikli Tuketim Mallari Tarim Ve Hayvancilik Ith Ve Ihr Paz Sanyi Ve Tic A S Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Sahbazlar Dayanikli Tuketim Mallari Tarim Ve Hayvancilik Ith Ve Ihr Paz Sanyi Ve Tic A S Türkiye'deki Adana 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Ev Aletleri Mağazaları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 09. February 1998 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 184 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Sahbazlar Dayanikli Tuketim Mallari Tarim Ve Hayvancilik Ith Ve Ihr Paz Sanyi Ve Tic A S, 2017 içindeki 16.96% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 44.97%'den büyüme 2017 yılında Sahbazlar Dayanikli Tuketim Mallari Tarim Ve Hayvancilik Ith Ve Ihr Paz Sanyi Ve Tic A S şirketin net kar marjı 1.31% ile azalmış

Merkez
No:710/a Kavakli Turhan Cemal Beriker Bulvari Seyhan
Adana; Akdeniz; Posta Kodu: 01430

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Sahbazlar Dayanikli Tuketim Mallari Tarim Ve Hayvancilik Ith Ve Ihr Paz Sanyi Ve Tic A S raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.sahbazlaras.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Sahbazlar Dayanikli Tuketim Mallari Tarim Ve Hayvancilik Ith Ve Ihr Paz Sanyi Ve Tic A S raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
09. February 1998
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Sahbazlar Dayanikli Tuketim Mallari Tarim Ve Hayvancilik Ith Ve Ihr Paz Sanyi Ve Tic A S rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
16.96%
Toplam faaliyet gelirleri
16.96%
Faaliyet karı (EBIT)
8.54%
Net Kar(Zarar)
-6.12%
Toplam Aktifler
44.97%
Toplam özkaynaklar
14.45%
Faaliyet Kar Marjı
-0.78%
Satış Hasılatı
-1.31%
Özsermaye Karlılığı
-2.77%
Borç/ Özvarlık Oranı
37.19%
Likidite Oranı
-0.28%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?