REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Semsettin Yilmaz Insaat Ve Malzemeleri Uretim Paz Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Donanım Mağazaları
Tam isim: Semsettin Yilmaz Insaat Ve Malzemeleri Uretim Paz Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 20. November 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Semsettin Yilmaz Insaat Ve Malzemeleri Uretim Paz Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti Türkiye'deki Elazığ 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Donanım Mağazaları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 31. December 2001 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 15 (2018) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Semsettin Yilmaz Insaat Ve Malzemeleri Uretim Paz Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti, 2017 içindeki 56.45% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 55.9%'den büyüme 2017 yılında Semsettin Yilmaz Insaat Ve Malzemeleri Uretim Paz Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti şirketin net kar marjı 0.05% ile artmış

Merkez
No:45-b Carsi Mahallesi Ataturk Ilkokulu Sokak Merkez
Elazığ; Doğu Anadolu; Posta Kodu: 23100

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Semsettin Yilmaz Insaat Ve Malzemeleri Uretim Paz Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.kervanambalaj.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Semsettin Yilmaz Insaat Ve Malzemeleri Uretim Paz Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
31. December 2001
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Semsettin Yilmaz Insaat Ve Malzemeleri Uretim Paz Ith Ihr San Ve Tic Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
56.45%
Toplam faaliyet gelirleri
56.45%
Faaliyet karı (EBIT)
65.51%
Net Kar(Zarar)
65.69%
Toplam Aktifler
55.9%
Toplam özkaynaklar
18.76%
Faaliyet Kar Marjı
0.05%
Satış Hasılatı
0.05%
Özsermaye Karlılığı
4.48%
Borç/ Özvarlık Oranı
0.71%
Likidite Oranı
-0.14%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?