REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Sinirli Sorumlu Trakya Yagli Tohumlar Tarim Satis Kooperatifleri Birligi (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Tarım hammaddesi Toptan Ticareti | Nişasta ve Bitkisel Katı ve Sıvı Yağlar İmalatı
Tam isim: Sinirli Sorumlu Trakya Yagli Tohumlar Tarim Satis Kooperatifleri Birligi Şirket Güncelleme Tarihi: 02. April 2021
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2020 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Trakya Birlik 1966 yılında kuruldu ve Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, İstanbul, Sakarya, Ankara, Kütahya, Afyon, Kocaeli ve Aydın bölgelerinde, 48 Kooperatifle ve 59.000 ortak ile faaliyet göstermektedir. Türkiyede üretilen ayçiçeğinin yılda ortalama % 30 - % 50 sini mübayaa etmektedir. Kuruluş yıllarında ortaklarından ve ayçiçeği üreticilerinden aldığı ürünleri depolayıp, uygun fiyat bulduğunda satar. Üreticinin tohum, gübre, zirai araç-gereç, gibi ihtiyaçlarını karşılar. 1982 yılından itibaren Karacabey Yağ Fabrikasıda Entegre Tesislerin kademeli olarak üretime geçmesi ile birlikte, rafine yağ, margarin ve fenni yem üretimine başlamıştır.

Merkez
No:2 1. Murat Mahallesi Zubeyde Hanim Caddesi Merkez
Edirne; Marmara; Posta Kodu: 22030

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Sinirli Sorumlu Trakya Yagli Tohumlar Tarim Satis Kooperatifleri Birligi raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.trakyabirlik.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Sinirli Sorumlu Trakya Yagli Tohumlar Tarim Satis Kooperatifleri Birligi raporunu satın alın.
Ödenmemiş Hİsseler:
Bilgileri görüntülemek için Sinirli Sorumlu Trakya Yagli Tohumlar Tarim Satis Kooperatifleri Birligi raporunu satın alın.
Değerlendirmeler:
Bilgileri görüntülemek için Sinirli Sorumlu Trakya Yagli Tohumlar Tarim Satis Kooperatifleri Birligi raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
05. April 1967
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Ortaklık Yapısı
İştirakler
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Sinirli Sorumlu Trakya Yagli Tohumlar Tarim Satis Kooperatifleri Birligi rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
13.24%
Toplam faaliyet gelirleri
13.24%
Faaliyet karı (EBIT)
19.97%
Net Kar(Zarar)
124.83%
Toplam Aktifler
29.56%
Toplam özkaynaklar
17.99%
Faaliyet Kar Marjı
0.2%
Satış Hasılatı
1.86%
Özsermaye Karlılığı
7.06%
Borç/ Özvarlık Oranı
20.23%
Likidite Oranı
-0.17%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?