REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Tanrikulu Geri Donusum Ve Atik Degerlendirme Hizmetleri Insaat Taahhut San Ve Tic Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Tehlikeli Atıkların Islahı ve Bertaraf Edilmesi
Tam isim: Tanrikulu Geri Donusum Ve Atik Degerlendirme Hizmetleri Insaat Taahhut San Ve Tic Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Tanrikulu Geri Donusum Ve Atik Degerlendirme Hizmetleri Insaat Taahhut San Ve Tic Ltd Sti Türkiye'deki Kocaeli 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Tehlikeli Atıkların Islahı ve Bertaraf Edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 01. October 2003 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 250 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Tanrikulu Geri Donusum Ve Atik Degerlendirme Hizmetleri Insaat Taahhut San Ve Tic Ltd Sti, 2018 içindeki 2.01% net satış geliri düşüş bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 30.28%'den büyüme 2018 yılında Tanrikulu Geri Donusum Ve Atik Degerlendirme Hizmetleri Insaat Taahhut San Ve Tic Ltd Sti şirketin net kar marjı 0.5% ile artmış

Merkez
No:58 Sanayi Mahallesi Fevzi Cakmak Caddesi Izmit
Kocaeli; Marmara; Posta Kodu: 41040

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Tanrikulu Geri Donusum Ve Atik Degerlendirme Hizmetleri Insaat Taahhut San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.tanrikulu.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Tanrikulu Geri Donusum Ve Atik Degerlendirme Hizmetleri Insaat Taahhut San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
01. October 2003
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Tanrikulu Geri Donusum Ve Atik Degerlendirme Hizmetleri Insaat Taahhut San Ve Tic Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
-2.01%
Toplam faaliyet gelirleri
-2.01%
Faaliyet karı (EBIT)
56.78%
Net Kar(Zarar)
40.91%
Toplam Aktifler
30.28%
Toplam özkaynaklar
4.36%
Faaliyet Kar Marjı
1.38%
Satış Hasılatı
0.5%
Özsermaye Karlılığı
1.09%
Borç/ Özvarlık Oranı
15.14%
Likidite Oranı
-0.29%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?