REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

T.c. Ulastirma Denizcilik Ve Haberlesme Bakanligi Devlet Hava Meydan Isl Genel Mudur (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Havaalanı Operasyonları | Deniz Navigasyon Hizmetleri
Tam isim: T.c. Ulastirma Denizcilik Ve Haberlesme Bakanligi Devlet Hava Meydan Isl Genel Mudur Şirket Güncelleme Tarihi: 20. December 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Sivil havacılık faaliyetlerinin gereği olan hava taşımacılığı, havalimanlarının işletilmesi, meydan yer hizmetlerinin yapılması, hava trafik kontrol hizmetlerinin ifası, seyrüsefer sistem ve kolaylıklarının kurulması ve işletilmesi, bu faaliyetler ile ilgili diğer tesis ve sistemlerin kurulması, işletilmesi ve modern havacılık düzeyine çıkarılmasını sağlamak`tır. Uluslararası hava ulaşımında can ve mal emniyetini sağlamak ve düzenli ekonomik çalışma ve gelişmeyi temin maksadıyla yürürlüğe konulan Sivil Havacılık Anlaşmasına göre kurulan "Uluslararası Sivil Havacılık Teşkilatı(ICAO-International Civil Aviation Organization)`nın üyesi bulunmaktadır. Ayrıca, "Hava Seyrüseferinin Emniyeti için Avrupa Teşkilatı(EUROCONTROL)", Uluslararası Havalimanları Konseyi (ACI-Airports Council International) başta olmak üzere ilgili Uluslararası kuruluşların da üyesi bulunmaktadır. DHMİ Genel Müdürlüğünce hava seyrüsefer ve havalimanı işletme hizmetleri çerçevesinde, hizmet verilen uçak ve yolcu trafiklerinde, son yıllarda önemli artışlar meydana gelmiştir. Özellikle, Uluslararası havalimanlarımızın dış hat uçak ve yolcu trafiklerinde önemli gelişmeler gerçekleşmekte olup, İstanbul/Atatürk Havalimanı ile Antalya Havalimanı, yaşanmakta olan Uluslararası trafik artışı nedeniyle, Avrupanın da önde gelen havalimanları arasında yer almaktadır.

Merkez
Mevlana Bulvari No:32 Emniyet Mahallesi Konya Yolu Uzeri Etiler Yenimahalle
Ankara; İç Anadolu; Posta Kodu: 06560

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için T.c. Ulastirma Denizcilik Ve Haberlesme Bakanligi Devlet Hava Meydan Isl Genel Mudur raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.dhmi.gov.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için T.c. Ulastirma Denizcilik Ve Haberlesme Bakanligi Devlet Hava Meydan Isl Genel Mudur raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
20. May 1933
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler T.c. Ulastirma Denizcilik Ve Haberlesme Bakanligi Devlet Hava Meydan Isl Genel Mudur rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
38.88%
Toplam faaliyet gelirleri
38.88%
Faaliyet karı (EBIT)
57.78%
Net Kar(Zarar)
46.26%
Toplam Aktifler
23.45%
Toplam özkaynaklar
11.45%
Faaliyet Kar Marjı
6.39%
Satış Hasılatı
1.9%
Özsermaye Karlılığı
6.06%
Likidite Oranı
0.39%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?