REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Termosan Muhendislik Tesisat Insaat Insaat Malzemeleri Taahhut San. Ve Tic. Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Diğer Yapı Malzemeleri Satışı
Tam isim: Termosan Muhendislik Tesisat Insaat Insaat Malzemeleri Taahhut Sanayi Ve Ticaret Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 04. September 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2016 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Termosan Muhendislik Tesisat Insaat Insaat Malzemeleri Taahhut San. Ve Tic. Ltd. Sti. Türkiye'deki Ankara 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Diğer Yapı Malzemeleri Satışı sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 10. March 1999 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 32 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Termosan Muhendislik Tesisat Insaat Insaat Malzemeleri Taahhut San. Ve Tic. Ltd. Sti., 2016 içindeki 10.66% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 11.66%'den olumsuz büyüme 2016 yılında Termosan Muhendislik Tesisat Insaat Insaat Malzemeleri Taahhut San. Ve Tic. Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 0.06% ile azalmış

Merkez
No:17-a Fevzipasa Mahallesi Ege Sokak Ulus Altindag
Ankara; İç Anadolu; Posta Kodu: 06110

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Termosan Muhendislik Tesisat Insaat Insaat Malzemeleri Taahhut San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.termosanisi.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Termosan Muhendislik Tesisat Insaat Insaat Malzemeleri Taahhut San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
10. March 1999
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Termosan Muhendislik Tesisat Insaat Insaat Malzemeleri Taahhut San. Ve Tic. Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
10.66%
Toplam faaliyet gelirleri
10.66%
Faaliyet karı (EBIT)
45.07%
Net Kar(Zarar)
8.05%
Toplam Aktifler
-11.66%
Toplam özkaynaklar
18.57%
Faaliyet Kar Marjı
2.82%
Satış Hasılatı
-0.06%
Özsermaye Karlılığı
-1.52%
Borç/ Özvarlık Oranı
-106.16%
Likidite Oranı
-0.02%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?