REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Turk Bobrek Vakfi Ist Ozel Memorial Hizmet Hastane Ve Ahmet Ermis Diyaliz Mer Iktisadi Isl (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Diyaliz Merkezleri
Tam isim: Turk Bobrek Vakfi Ist Ozel Memorial Hizmet Hastane Ve Ahmet Ermis Diyaliz Mer Iktisadi Isl Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2016 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Turk Bobrek Vakfi Ist Ozel Memorial Hizmet Hastane Ve Ahmet Ermis Diyaliz Mer Iktisadi Isl Türkiye'deki İstanbul 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Diyaliz Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 29. December 1993 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 350 (2018) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Turk Bobrek Vakfi Ist Ozel Memorial Hizmet Hastane Ve Ahmet Ermis Diyaliz Mer Iktisadi Isl, 2016 içindeki 9.98% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 29.76%'den büyüme 2016 yılında Turk Bobrek Vakfi Ist Ozel Memorial Hizmet Hastane Ve Ahmet Ermis Diyaliz Mer Iktisadi Isl şirketin net kar marjı 5.28% ile artmış

Merkez
N:4 Bahcelievler Mahallesi Gunes 1 Sokak Bahcelievler
İstanbul; Marmara; Posta Kodu: 34180

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Turk Bobrek Vakfi Ist Ozel Memorial Hizmet Hastane Ve Ahmet Ermis Diyaliz Mer Iktisadi Isl raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.hizmethastanesi.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Turk Bobrek Vakfi Ist Ozel Memorial Hizmet Hastane Ve Ahmet Ermis Diyaliz Mer Iktisadi Isl raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
29. December 1993
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Başkan
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Turk Bobrek Vakfi Ist Ozel Memorial Hizmet Hastane Ve Ahmet Ermis Diyaliz Mer Iktisadi Isl rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
9.98%
Toplam faaliyet gelirleri
9.98%
Faaliyet karı (EBIT)
33.24%
Net Kar(Zarar)
191.82%
Toplam Aktifler
29.76%
Toplam özkaynaklar
68.42%
Faaliyet Kar Marjı
1.45%
Satış Hasılatı
5.28%
Özsermaye Karlılığı
19.85%
Likidite Oranı
0.15%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?