REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Yasar Petrol Urunleri Otomotiv Ta Ur Tek Ins Mut Or Ur Tur Nak Day Tuk Mal San Tic Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Yakıt Bayileri
Tam isim: Yasar Petrol Urunleri Otomotiv Ta Ur Tek Ins Mut Or Ur Tur Nak Day Tuk Mal San Tic Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 20. December 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2015 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Yasar Petrol Urunleri Otomotiv Ta Ur Tek Ins Mut Or Ur Tur Nak Day Tuk Mal San Tic Ltd Sti Türkiye'deki Düzce 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Yakıt Bayileri sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 13. February 1998 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 49 (2018) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Yasar Petrol Urunleri Otomotiv Ta Ur Tek Ins Mut Or Ur Tur Nak Day Tuk Mal San Tic Ltd Sti, 2015 içindeki 23.24% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 10.21%'den büyüme 2015 yılında Yasar Petrol Urunleri Otomotiv Ta Ur Tek Ins Mut Or Ur Tur Nak Day Tuk Mal San Tic Ltd Sti şirketin net kar marjı 0.55% ile azalmış

Merkez
No:126-a Cumhuriyet Mahallesi D100 Karayolu Uzeri Merkez
Düzce; Karadeniz; Posta Kodu: 81030

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Yasar Petrol Urunleri Otomotiv Ta Ur Tek Ins Mut Or Ur Tur Nak Day Tuk Mal San Tic Ltd Sti raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.yasarpetrol.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Yasar Petrol Urunleri Otomotiv Ta Ur Tek Ins Mut Or Ur Tur Nak Day Tuk Mal San Tic Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
13. February 1998
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Yasar Petrol Urunleri Otomotiv Ta Ur Tek Ins Mut Or Ur Tur Nak Day Tuk Mal San Tic Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
23.24%
Toplam faaliyet gelirleri
23.24%
Faaliyet karı (EBIT)
4.88%
Net Kar(Zarar)
-5.65%
Toplam Aktifler
10.21%
Toplam özkaynaklar
11.69%
Faaliyet Kar Marjı
-0.73%
Satış Hasılatı
-0.55%
Özsermaye Karlılığı
-1.93%
Borç/ Özvarlık Oranı
-31.54%
Likidite Oranı
-0.12%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?