REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Yazicilar Mobilya Malzemeleri Sanayi Insaat Taahhut Ticaret Limited Sirketi (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Diğer Muhtelif Ahşap Ürünleri İmalatı
Tam isim: Yazicilar Mobilya Malzemeleri Sanayi Insaat Taahhut Ticaret Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 04. September 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Yazicilar Mobilya Malzemeleri Sanayi Insaat Taahhut Ticaret Limited Sirketi Türkiye'deki Trabzon 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Diğer Muhtelif Ahşap Ürünleri İmalatı sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 26. December 2000 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 87 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Yazicilar Mobilya Malzemeleri Sanayi Insaat Taahhut Ticaret Limited Sirketi, 2017 içindeki 12.22% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 24.43%'den büyüme 2017 yılında Yazicilar Mobilya Malzemeleri Sanayi Insaat Taahhut Ticaret Limited Sirketi şirketin net kar marjı 0.35% ile azalmış

Merkez
No:407/A Inonu Mahallesi K.Maras Caddesi Merkez
Trabzon; Karadeniz; Posta Kodu: 61000

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Yazicilar Mobilya Malzemeleri Sanayi Insaat Taahhut Ticaret Limited Sirketi raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.triart.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Yazicilar Mobilya Malzemeleri Sanayi Insaat Taahhut Ticaret Limited Sirketi raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
26. December 2000
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Yazicilar Mobilya Malzemeleri Sanayi Insaat Taahhut Ticaret Limited Sirketi rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
12.22%
Toplam faaliyet gelirleri
12.22%
Faaliyet karı (EBIT)
-26.82%
Net Kar(Zarar)
2.65%
Toplam Aktifler
24.43%
Toplam özkaynaklar
8.67%
Faaliyet Kar Marjı
-1.73%
Satış Hasılatı
-0.35%
Özsermaye Karlılığı
-0.4%
Borç/ Özvarlık Oranı
-3.63%
Likidite Oranı
0.18%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?