REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Yegenler Gida Petrol Urunleri Ve Otomotiv Ithalat Ihracat Sanayi Ticaret Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Mahalle Bakkalı
Tam isim: Yegenler Gida Petrol Urunleri Ve Otomotiv Ithalat Ihracat Sanayi Ticaret Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 19.99 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Yegenler Gida Petrol Urunleri Ve Otomotiv Ithalat Ihracat Sanayi Ticaret Ltd. Sti. Türkiye'deki İstanbul 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Mahalle Bakkalı sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 03. December 2001 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 180 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Yegenler Gida Petrol Urunleri Ve Otomotiv Ithalat Ihracat Sanayi Ticaret Ltd. Sti., 2017 içindeki 20.66% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 69.59%'den büyüme 2017 yılında Yegenler Gida Petrol Urunleri Ve Otomotiv Ithalat Ihracat Sanayi Ticaret Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 0.03% ile azalmış

Merkez
No:28 Merkez Mahallesi Gungoren Caddesi Bagcilar
İstanbul; Marmara; Posta Kodu: 34200

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Yegenler Gida Petrol Urunleri Ve Otomotiv Ithalat Ihracat Sanayi Ticaret Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.yegenlermarket.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Yegenler Gida Petrol Urunleri Ve Otomotiv Ithalat Ihracat Sanayi Ticaret Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
03. December 2001
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Yegenler Gida Petrol Urunleri Ve Otomotiv Ithalat Ihracat Sanayi Ticaret Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
20.66%
Toplam faaliyet gelirleri
20.66%
Faaliyet karı (EBIT)
10.88%
Net Kar(Zarar)
10.88%
Toplam Aktifler
69.59%
Toplam özkaynaklar
27.38%
Faaliyet Kar Marjı
-0.03%
Satış Hasılatı
-0.03%
Özsermaye Karlılığı
-0.93%
Likidite Oranı
-0%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?